Product was successfully added to your shopping cart.Pokračovať v nákupe

Naše služby

KARTA KU KVETOM

Ružové lupene majú prekrásnu a jedinečnú farbu. Kvety ako darček, farba má význam, nakoľko farby hrajú v našom živote významnú úlohu, vyjadrujú pocity, životné udalosti, a majú vplyv na nás. Na základe farby lupeňov sme každému z našich kreácií Amorosa priradili „odkaz“ podľa významu a posolstva farieb, aby sme Váš darček urobili špeciálnym a osobným. Ten môžete vybrať na karte ku kvetom, počas Vašej objednávky. Možnosť výberu z viacerých odkazov, alebo vytvoriť Váš vlastný.

SPRÁVA NA ČOKOLÁDOVEJ SRDCI!

Ponúkame ručne vyrábané čokolády, ktoré vyrába spoločnosť Chockomaze v Komárne! Objednajte si ku kvetom Čokoládové srdce s jedinečným nápisom!

KUPÓN, ZĽAVOVÉ KÓDY

Získajte okamžite zľavu 10%. Stačí ak sa zaregistrujete a prihlásenie do newslettra. Automaticky vám príde email, kde bude kupón na 10% zľavu, ktorá platí pre všetkých registrovaných zákazníkov. Tak isto sledujte náš Instagram a Facebook, kde pravidelne budú akcie a súťaže.

KALENDÁR PRÍLEŽITOSTÍ

Vieme, ako rýchlo ubiehajú týždne, mesiace, a sviatok, alebo výročie už máte na krku. Prekvapenie, darček k príležitosti máte po ruke! K blížiacim sa sviatkom Vám vyberáme tie najvhodnejšie boxy ruží, ktoré prezentujeme na webovej stránke. Registrujte sa do newslettera, a pripomíname Vám blížiace sa sviatky.

Kalendárne sviatky: Valentín, Deň žien, Deň matiek, Deň Otcov, Mikuláš, Vianoce, Silvester.

Iné slávnostné príležitosti na darovanie kvetov: Darček na narodeniny, meniny, výročie, narodenie dieťaťa, krst, zásnuby, svadba, náboženské sviatky, venček, stužková, úspešné prijímačky, maturity, banket, promócie, získanie diplomu, rozlúčka so slobodou, úspech v práci, nové zamestnanie, nové bývanie, ples, oslava, party atď.

Prečo ešte darovať kvety? Keď chcete „povedať“ milujem ťa, prepáč, alebo spomínať na krásnu chvíľu.

PLÁNOVAČ PREKVAPENÍ

Pohodlnosť, vyhnúť sa stresu z nakupovania na poslednú chvíľu? Kalendár umožňuje Vám naplánovať každú dôležitú udalosť v dostatočnom časovom predstihu a zabezpečiť dostupnosť vybraného boxu objednávkou vopred. Po výbere darčeka môžete určiť dátum dodania pomocou kalendára, ktorý nájdete v sekcii okamih nákupu. Chcete viac pohody? Kontaktujte nás, a radi pomôžeme aj s výberom, aj s plánovaním!

ZÁRUKA KVALITY

Máte možnosť výmeny kytice do 10 dní odo dňa doručenia pri prípadnom poškodení pri doručení. Naše kvetinové boxy sú starostlivo a čerstvo aranžované, a prepravované na mieru šitých krabiciach. Každý náš box ruží je identický s prezentáciou vo webshope. Naša politika kvality v prípade nespokojnosti s farbou, dizajnom atď. neumožní výmenu.

DORUČENIE

Doručenie aj iba do vlastných rúk!

Doručenie aj v sobotu!

Pri objednávke nad 150 Eur je doručenie zdarma!

ROSE BOX KREÁTOR

Už čoskoro!

Na našom webe bude tiež možné zvoliť farbu kvetinového boxu, a ruže, veľkosť, počet ruží, takže všetci naši milí zákazníci si môžu zostaviť exkluzívny, šitý na mieru darček podľa vlastného vkusu.