Product was successfully added to your shopping cart.Pokračovať v nákupe
amorosa.sk

Kalendár príležitostí

Vieme, ako rýchlo ubiehajú týždne, mesiace, a sviatok, alebo výročie už máte na krku. Prekvapenie, darček k príležitosti máte po ruke!

K blížiacim sa sviatkom Vám vyberáme tie najvhodnejšie boxy ruží, ktoré prezentujeme na webovej stránke. Registrujte sa do newslettera, a pripomíname Vám blížiace sa sviatky.

Sviatky, ktoré skoro všetci oslavujeme

  • 14. Február- deň sv. Valentína, sviatok zamilovaných
  • 8. Marec - Medzinárodný deň žien
  • 28. Marec – Deň učiteľov
  • Druhá nedeľa v máji - Deň matiek
  • Druhá nedeľa v máji - Deň matiek
  • 6. December - Sviatok sv. Mikuláša
  • 24. December - Vianoce

A teraz- doteraz menej známe sviatky, ktoré stoja za povšimnutie, inšpirujúce pre ženy, aj mužov a stoja za oslavu!

Podľa iniciatívy by mal každý vyjadriť kompliment aspoň piatim osobám. Aspoň tým najbližším ???? Dôvod na romantický večer? Už sa rysuje, aké boli pevné novoročné sľuby. Dodajme pozitívnu energiu!

Neviete, prečo máte oslavovať Valentína, veď to tu predtým nebolo? Žiaden problém! Oslavujme manželstvo, spojenie dvoch ľudí z lásky, manžela a manželku, ktorí sú symbolicky videní ako dve sviečky, ktoré dávajú životu svetlo. Pár je spojený srdcom a ich láska je sila, vďaka ktorej sú úspešní, životodarní a inšpiráciou pre ostatných. /zdroj: kalendar.aktuality.sk/

Sú periódy v živote, keď sme bez partnera. Je to aj čas na seba, na vyskúšanie, učenie sa nových vecí, čas na poznanie seba, cestovanie, trávenie času s rodinou, priateľmi, nové rozhodnutia atď. Je to perióda slobody, a často bez záväzkov. Je to aj skúška sebaúcty, a platí pravidlo: ako sa k sebe staviaš, tak sa k tebe stavajú aj ostatní. Je to čas objaviť vaše pozitívne, silné vlastnosti, starať sa o seba, a dopriať si veci, po ktorých túžite. Túžite po romantickom darčeku? Doprajte si, bude to krásna spomienka na toto obdobie.

Kto miluje svoj materinský jazyk...zažijete to najmä v zahraničí, alebo v cudzom prostredí, alebo keď už hodiny meliete v cudzom jazyku na meetingoch....

Prečo oslavovať deň Žien iba jeden deň? Všetci vieme, že si zaslúžime oveľa viac :)

Toľko predstavení, až až....prekvapiť svoju polovičku? Je to čas ísť do divadla, a prekvapiť ju ružami :)

Deň, keď môžeme poďakovať lekárom, ktorí sa o nás starali, alebo starajú. Môžeme si spomenúť na lekárov, ktorí nám v živote pomáhali.

Veľká noc je pohyblivý sviatok
Veľkonočná nedeľa je prvá nedeľa po prvom splne po jarnej rovnodennosti. Jeden z najväčších kresťanských sviatkov, ale aj magický dátum.
Prvá splň mesiaca po jarnej rovnodennosti slávili náboženstvá aj pred Kristom, a príchod jari, slnko oslavovali aj starí Slovania- symbolickým vynášaním Moreny, staroslovanskej bohyne zimy a smrti, oslavovali Slnko, zapaľovali ohnivý kruh, farebné vajíčka mali zabezpečiť plodnosť. Jarná rovnodennosť je áno, dôvod na oslavu, alebo romantické chvíle, nakoľko tiež, prichádza jar, predlžujú sa dni, je to super zmena, z ktorej prečo by sme spravili všedný deň?

Máme aj ťažké chvíle v našich životoch. Museli sme pridať tento deň, nakoľko asi každý z nás má niekoho v rodine, medzi kamarátmi, známymi, kto bojuje s touto zákernou chorobou. Podporme ich všetkých, a my osobne želáme skoré uzdravenie z celého srdca!

Niekedy zabúdame, čoho všetkého je úsmev, smiech schopný. Darujte úsmevy a smiech tým, ktorí vás majú radi, tým, na ktorých záleží, darujte kvety a ruže ????

Deň, keď môžeme poďakovať zdravotným sestrám za ich starostlivosť, úsmev v ťažších chvíľach.

Dôvod na ochutnávku kvalitného vína pri romantickom večeri alebo s priateľmi, alebo ďalší dôvod na víkendové párty!

Treba k tomu niečo dodať? Snáď, že 25. Október je Deň rovnosti v odmeňovaní medzi mužmi a ženami. Nemôžeme tvrdiť, že nemáme čo dobehnúť, ale za to osláviť môžeme ????

Spomínajme na radosť spojenú s bozkávaním! Vedci zistili, že pozitívne vplýva na znižovanie krvného tlaku, cholesterolu a na podporu obranyschopnosti.

„Čo je príjemnejšie, než mať priateľa, s ktorým môžeme hovoriť tak ako sám so sebou?“ Seneca

Často musíme pamätať na to, aby sme boli láskaví k sebe aj k ostatným, a preto bol ustanovený deň, ktorý nám pripomína, aby sme boli citlivejší, trpezlivejší a všímavejší k pocitom druhých.

Často musíme pamätať na to, aby sme boli láskaví k sebe aj k ostatným, a preto bol ustanovený deň, ktorý nám pripomína, aby sme boli citlivejší, trpezlivejší a všímavejší k pocitom druhých.

Iné slávnostné príležitosti na darovanie kvetov: Darček na narodeniny, meniny, výročie, narodenie dieťaťa, krst, zásnuby, svadba, náboženské sviatky, venček, stužková, úspešné prijímačky, maturity, banket, promócie, získanie diplomu, rozlúčka so slobodou, úspech v práci, nové zamestnanie, nové bývanie, ples, oslava, party atď.

Prečo ešte darovať kvety? Keď chcete „povedať“ milujem ťa, prepáč, alebo spomínať na krásnu chvíľu

PLÁNOVAČ PREKVAPENÍ. Pohodlnosť, vyhnúť sa stresu z nakupovania na poslednú chvíľu? Kalendár umožňuje Vám naplánovať každú dôležitú udalosť v dostatočnom časovom predstihu a zabezpečiť dostupnosť vybraného boxu objednávkou vopred. Po výbere darčeka môžete určiť dátum dodania pomocou kalendára, ktorý nájdete v sekcii okamih nákupu. Chcete viac pohody? Kontaktujte nás, a radi pomôžeme aj s výberom, aj s plánovaním!