Product was successfully added to your shopping cart.Pokračovať v nákupe
amorosa.sk

Amorosa - O nás

Amorosa je založená dvoma ženami, jednej Talianky a druhej Maďarky. Tvoríme vlastnoručne boxy s trvácnymi eternity ružami s vlastným dizajnom a venovaním. Inšpirujeme zažiť okamih, vyjadriť emócie, pre ženy aj mužov, prelomiť každodenný kolotoč , nájsť vnútorný pokoj a naučiť sa prinášať radosť sebe aj blízkym. Naším cieľom je zdôrazniť ŽENU, femme fatale, ženskú príťažlivosť, jemnosť, citovosť, pôvab, eleganciu, štýl, lásku, skratka ženskosť. Pravá žena a pravý muž. Žena sa cíti byť ženou vedľa skutočného chlapa, a to platí aj naopak.

Každá žena (aj každý muž) je výnimočná a miluje byť jedinečná, rešpektovaná, milovaná a obklopiť sa s vecami, ktoré jej to pripomínajú. Je ťažké vybrať si dokonalý darček, ktorý skutočne vyjadrí pocity, a neustále nás pripomína. Elegantný, romantický darček, milé prekvapenie, a zároveň dokonalý home decor, atraktívny dizajn každého interiéru.

Prečo si vybrať box ruží Eternity, večných ruží Amorosa?

Prečo si vybrať box ruží Eternity, večných ruží Amorosa?

Amorosa Rose Box je skutočné romantické, luxusné prekvapenie, darček ku každej príležitosti, ručne vyrobený a aranžovaný. Skutočné, živé ruže, kvalitné darčekové balenie, vytvárajúce nový koncept vo svete kvetov. Prvotriedna kvalita ruží, ktoré si aj časom zachovajú svoju krásu a dokonalosť, starostlivý aranžmán kvetov, veľké ružové hlavy „L“, jedinečné farby.

Na rozdiel od čerstvých kvetov môže zachovaná ruža vyzdobiť náš domov celé roky a pripomína vám ten krásny okamih. Výzdoba domu, štýlový prvok vášho bytu, domu, domova.

Jedinečný dizajn, ktorý dokáže vyjadriť vaše emócie a pocity počas sviatkov alebo len tak, spomienky na radostnú chvíľu, pašovať radosť do vášho každodenného života.

Ruža pripomína najcennejšie a najpamätnejšie momenty nášho života a bude vám tento moment pripomínať dlho. Box ruží Amorosa je inovatívny a štýlový darček, ktorý si po dlhú dobu udrží svoju krásu.

Ruža je najtradičnejším a najelegantnejším kvetinovým darčekom pre každú príležitosť.

Služby

Služby

KARTA KU KVETOM Viac info..

KALENDÁR PRÍLEŽITOSTÍ. Viac info..

ROSE BOX KREÁTOR Viac info..

PLÁNOVAČ PREKVAPENÍ. Viac info..

ZÁRUKA KVALITY Viac info..

Eternity, trvácne, večné, stabilizované ruže

Eternity, trvácne, večné, stabilizované ruže

Skutočné, prírodné kvety, ktoré si vďaka špeciálnemu postupu zachovajú svoju prirodzenú krásu a sviežosť 1 až 3 roky, ale aj omnoho viac, v závislosti od miesta, kde ich uložíte, môžu byť ozdobou Vášho domova veľmi dlho. Miesto pôvodu ruží Equador, miesto ručnej výroby kvetinových boxov: Slovensko. Vzhľadom na klimatické a geologické podmienky Južnej Ameriky je to najideálnejšie miesto na pestovanie ruží. Kolumbia, Ekvádor a Peru sú v súčasnosti najväčšími producentmi ruží na svete a vývozcami konzervovaných ruží.

NÁVOD NA OBSLUHU: Páči sa im suché, tienisté miesto, zdobia svoj dom iba v interiéri. Neodporúča sa ako dekorácia do kúpeľne alebo kuchyne kvôli účinku vody a silnej pary, ale skôr ako dekorácia do obývacej izby, spálne alebo inej miestnosti. Nevyžaduje zalievanie, pokiaľ je to možné, vyhnite sa slnečným miestam, skôr ozdobte tieňovú časť miestnosti.